Mobili auklė KD601

Šiuo metu prekės neturime


49,99 €

Apie prekę

Moderni, lengvai naudojama, patikima elektroninė auklė su LCD ekranu, pasižyminčia aukšta vaizdo ir garso kokybe, leidžiančia palaikyti ryšį su vaiku kitame kambaryje. Dvipusis bendravimas - garsų klausymasis iš stebimo kambario ir balso ryšio su vaiku galimybė. Paspauskite monitoriaus mikrofono mygtuką ir kūdikis išgirs jūsų balsą. 8 įmontuotos lopšinės - paspaudę specialų mygtuką monitoriuje, galite žaisti lopšines kūdikio kambaryje, įrenginyje yra 8 skirtingos melodijos, grojamos nuosekliaiBudėjimo režimas - pagal numatytuosius nustatymus šis režimas yra išjungtas, jį galite suaktyvinti įrenginio meniu.Tai yra ekrano išjungimas, kai stebimas kambarys yra ramus ir jūsų vaikas miega ramiai. Tą akimirką, kai kūdikis pradeda verkti, monitoriaus ekranas užsidegs. Šio režimo jautrumą galima nustatyti meniu (trys lygiai) ir laiką, po kurio ekranas automatiškai užges. 
Naktinis režimas - prietaisas gali veikti visiškoje tamsoje dėl stebimos patalpos apšvietimo, naudodamas įmontuotus IR šviesos diodus (žmogaus akiai nematoma infraraudonųjų spindulių šviesa). Kamera nuskaito įmontuoto jutiklio signalą ir, jei reikia, persijungia į naktinį režimą. Visiškoje tamsoje IR šviesos diodų diapazonas yra 5 metrai, o tai leidžia jums pamatyti visą kambarį.
Temperatūros stebėjimas - fotoaparate yra įmontuotas temperatūros jutiklis, kuris matuoja temperatūrą kūdikio kambaryje ir rodo ją monitoriuje.
Tai leidžia kontroliuoti optimalią kūdikio miego temperatūrą.Ilgas nuotolis - maksimalus nuotolis atvirame lauke tiesia linija yra 260 metrų. Optimalus diapazonas kambariuose yra ne daugiau kaip 50 metrų (taip pat tarp aukštų, per lubas).
2,0 colių spalvotas ekranas - 2 colių ekranas leidžia patogiai apžiūrėti lovą, prietaiso meniu galima nustatyti foninio apšvietimo ryškumą ir laiką, po kurio ekranas bus išjungtas (VOX režimu).
Akumuliatoriaus veikimo laikas apie 8 val.
Maitinimas - 230 V kintamosios srovės adapteriu, maitinimo laido ilgis yra 2,4 m

Komplekte:

1x Mobili auklė KD601
1x Maitinimas
1x Garantija: 12mėn

30 kitų prekių šioje kategorijoje: