Mobili auklė KD603

Šiuo metu prekės neturime


64,99 €

-15,00 €

79,99 €

Apie prekę

Elektroninė auklė yra pažangus prietaisas, užtikrinantis visišką vaiko kontrolę. Naujausi naudojami sprendimai leidžia maksimaliai saugiai valdyti nuotolinį valdymą, o funkcijos ir parametrai leidžia kuo paprasčiau valdyti prietaisą.Monitorius yra lengvas ir patogus, jis taip pat turi stovą, kurio dėka jį galima nustatyti patogioje padėtyje. Siųstuvas turi specialų trikojį, kurį galima montuoti ant sienos, todėl fotoaparatą galima nustatyti idealioje padėtyje


Kamera: yra įmontuota lempa, mikrofonas, garsiakalbis ir temperatūros jutiklis. Trikojis leidžia lengvai nustatyti kamera reikiamoje padėtyje arba pritvirtinti prie sienos. Turi būti nuolat prijungtas prie maitinimo šaltinio, nėra akumuliatoriaus.

Monitorius: yra didelis spalvotas ekranas, atraminė rankena ir įmontuota didelės talpos baterija. Monitorius naudoja bateriją. Jis įkraunamas kaip ir mobilusis telefona

Nakties rėžimas: vaizdas bus aiškus ir ryškus, neatsižvelgiant į dienos ar nakties laiką. Aiškus vaizdo vaizdas net ir tamsoje.

VOX sistema -  technologija, užtikrinanti maksimalų energijos taupymą, taigi ir ilgą prietaiso veikimą be įkrovimo. Auklė dirba budėjimo režimu, o aptikus balsą, ji įsijungia ir perduoda vaizdą bei garsą į tėvų ekraną.

Signalizacija ir pranešimai - suklei įrengta signalizacija, informuojanti apie vaiko pabudimą, netinkamą temperatūrą ar diapazono praradimą. Pranešimo funkcija jums primins tinkamu laiku, pvz., Apie suplanuotą maitinimą.

Melodijos - turi raminančių dainų rinkinį, kurį galima nuotoliniu būdu įjungti reikiamu momentu.

Parametrai:

50 m nuotolis patalpose, 250 m lauke
3,2 colių 20 FPS ekranas
CMOS 640 x 480 kamera
Baterija Iki 20 valandų veikimo be įkrovimo
Dvipusis bendravimas
Naktinis režimas su šviesos jutikliu
VOX energijos valdymo sistema
Signalizacija
Pranešimai
Temperatūros jutiklis
Šviesos sensorius
Automatinis išjungimas ir įjungimas
Dažnis 2,4 GHz

Komplekte:

Mobili auklė KD603
Maitinimas

30 kitų prekių šioje kategorijoje: